Читкайло Наталія Євгеніївна

Кандидат медичних наук. Головний лікар медичного центру «Сінерго Мед».  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-егдокринолог. Лікар мамолог. Лікар ультразвукової діагностики (УЗД).

Закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту імені Богомольця в 1989 р. Пройшла інтернатуру на базі Білоцерківського пологового будинку, де працювала до 1993 р. акушер – гінекологом.

З 1993 по 1995 р. р. проходила клінічну ординатуру в ІПАГ АМН України за спеціальністю акушерство та гінекологія.

У 1997 році захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата медичних наук.

З 2002 року працювала у приватних клініках «Чоловіче здоров’я» та «Лостар».

З 2007 року працює головним лікарем та акушером – гінекологом у медичному центрі «Сінерго Мед».

У 2008 році пройшла ТУ «УЗД – в акушерстві та гінекології», а також  ПАЦ з «Акушерства та гінекології» на базі НМАПО імені Шупика.

У 2009 році здобула першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

У 2011 році пройшла курси на базі УВМА МОУ та отримала сертифікат лікаря-фахівця зі спеціальності «Організація та управління охороною здоров’я».

У 2014 році пройшла ПАЦ на базі УВМА МОУ за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», підтвердила першу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології.

У 2016 році пройшла курси на базі УВМА МОУ, де підтвердила сертифікат лікаря-фахівця зі спеціальності «Організація та управління охороною здоров’я».

Стаж роботи – 30 років.

Основна спеціалізація:

● діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
● діагностика та лікування патологій шийки матки: відеокольпоскопія, комп’ютерна кріодеструкція, медикаментозна деструкція;
● діагностика та лікування гормональних порушень, безпліддя, невиношування вагітності;
● діагностика та лікування доброякісних новоутворень яєчників та матки (гіперпластичних процесів ендометрію, міом матки, функціональних кіст яєчників);
● діагностика та лікування захворювань молочних залоз;
● підбір контрацептивів, введення та видалення ВМС;
● УЗД в акушерстві та гінекології: обстеження органів малого таза трансабдомінальним і трансвагінальним методами, а також УЗД в першому, другому та третьому триместрах вагітності;
● УЗД молочних залоз;
● УЗД щитовидної залози.